LOGO

Så mange som mulig - så lenge som mulig  
- så god som mulig

Dommeroppsett

Hans Petter setter opp dommere til kampene og dommer melder til HP ved forfall, som igjen setter inn erstatter.

Ring gjerne oppsatt dommer en dag eller to før kamp.
Hvis dommer ikke møter gi HP tilbakemelding!

Spørsmål ang. dommere må rettes til Hans Petter (41336098)

hanspetter@storhamarfotball.no) oppdatert 25.mai kl.12.16

25.05.2022 onsdag 18.40 Storhamar Blå - Brumunddal P2-B1 G10 7er Avd 09 Even Efrem 48360619
25.05.2022 onsdag 18.45 Storhamar Blå - Ilseng Oransje 5er Sparebanken-1 J10 7er Avd 06 Luna 48505457
25.05.2022 onsdag 18.45 Storhamar Gul - Ridabu Hvit P3-7er J11 7er Avd 06 Ask 46532394
25.05.2022 onsdag 17.30 Storhamar Gul - Storhamar Blå P3-7er G11 7er Avd 08 Elud 97372932
25.05.2022 onsdag 18.45 Storhamar Rød - Storhamar Gul P4-5er J09 5er Avd 07 Ida 47508489
25.05.2022 onsdag 18.40 Storhamar Svart - Storhamar Rød P2-B2 G10 7er Avd 08 Stefan 92356012
25.05.2022 onsdag 18.00 Storhamar Blå - Fart P1-B J08 5er Avd 08 Isak 91867841
25.05.2022 onsdag 19.30 Storhamar - Ottestad 2 Prestrud 1 kunstgress J15 2. div avd 02 Krets
25.05.2022 onsdag 18.30 storhamar Blå Furnes Rød PwC Bana J09 5er Avd. 08. Jonatan 93850770
26.05.2022 torsdag 18.00 Storhamar 2 - Løten Prestrud 2 kunstgress 3. div. kvinner Krets
26.05.2022 tirsdag 18.00 Storhamar G2011 X - HamKam Grønn P3-7er G11 7er Avd 10 Dion 40300106
26.05.2022 torsdag 13.00 Storhamar G2011 FUTH - Eidskog Hvit P2-A G12 2. div. avd. 05 Thomas 99470575
28.05.2022 lørdag 15.00 Storhamar - Eidskog Prestrud 1 kunstgress 5. div Menn avd 02 Krets
29.05.2022 søndag 15.00 Storhamar 2 - Kongsvinger Hvit Prestrud 2 9er A kunstgress G13 2. Div Avd 06 Skaffer selv
30.05.2022 mandag 18.00 Storhamar Grønn - Løten Sparebankhallen-1 G08 5er Avd 14 Fredrik GR 48493036
30.05.2022 mandag 18.00 Storhamar Gul - Vang FL 2 P4-5er G09 5er Avd 11 Emil 94087277
30.05.2022 mandag 18.00 Storhamar Hvit - Stange Hvit Sparebankhallen-2 G08 5er Avd 12 Sverre 91997898
30.05.2022 mandag 18.00 Storhamar Lilla - Fart 2 PwC-B G07 3er Avd 14 Tuva 48383832
30.05.2022 mandag 19.30 Storhamar 2 - Elverum Prestrud 1 kunstgress 3. div. kvinner Krets
31.05.2022 tirsdag 19.00 Storhamar 3 - Elverum 3 Prestrud 2 9er A kunstgress G13 2. Div Avd 04 Kjell Petter 41311738
31.05.2022 tirsdag 19.30 Storhamar - Løten 2 9er Prestrud 1 kunstgress G14 2. Div Avd 03 Krets
31.05.2022 tirsdag 18.00 Storhamar Moelv PwC-A G07 Luna 48505457
01.06.2022 onsdag 20.00 Storhamar Blå - Brumunddal 2 P2-B2 G11 7er Avd 08 Sixten 96913247
01.06.2022 onsdag 20.00 Storhamar Blå - Furnes Grønn P3-7er J11 7er Avd 05 Naher Efrem 96966348
01.06.2022 onsdag 18.45 Storhamar FUTH - Elverum Hvit P3-7er J11 7er Avd 06 Anna VS 94898430
01.06.2022 onsdag 19.50 Storhamar Grønn - Romedal Svart P2-B1 G11 7er Avd 09 Thea Marie 92319478
01.06.2022 onsdag 18.45 Storhamar Gul - HamKam Hvit P2-B1 G10 7er Avd 10 Martine H 94085618
01.06.2022 onsdag 18.45 Storhamar Rød - Elverum Rød Sparebankhallen G11 7er Avd 09 Lamic 92999876
01.06.2022 onsdag 18.45 Storhamar Rød - Vang FL P2-B2 G10 7er Avd 08 Adam 91993943
02.06.2022 torsdag 17.30 Storhamar Blå - Brumunddal 2 PwC-A J07 3er Avd 08 Marie
02.06.2022 torsdag 17.30 Storhamar Grønn - Brumunddal 2 P4-5er J08 5er avd 09 Gustav 46760366
02.06.2022 torsdag 17.30 Storhamar Grønn - Brumunddal 4 PwC-B J07 3er Avd 09 Anna VS
02.06.2022 torsdag 18.30 Storhamar Gul - Storhamar Blå P4-5er J08 5er Avd 08 Thea Marie
02.06.2022 torsdag 18.00 Storhamar Gul - Elverum Svart Sparebankhallen-2 J10 7er Avd 07 Vilde Marie
02.06.2022 torsdag 18.00 Storhamar Gul - Nes Sparebankhallen-1 J09 5er Avd 07 Ida
02.06.2022 torsdag 17.30 Storhamar Gul - Brumunddal 3 PwC-C J07 3er Avd 09 Victoria
02.06.2022 torsdag 18.00 Storhamar Gul - Stange 2 P2-B G12 2. div. avd. 05 Kjell Petter
02.06.2022 torsdag 19.30 Storhamar - Flisa/Kjellmyra/Vaaler Prestrud 2 9er A kunstgress J13 1. Div Avd 01 Krets
03.06.2022 fredag 19.30 Storhamar 2 - Elverum 2 Prestrud 1 kunstgress G16 2. Div avd 04 Krets
04.06.2022 lørdag 14.00 Storhamar - Fredrikstad Prestrud 1 kunstgress 2. div kvinner avd. 3 Krets
07.06.2022 tirsdag 17.30 Storhamar Blå - Brumunddal 2 P4-5er G09 5er Avd 12 Aksel
07.06.2022 tirsdag 18.50 Storhamar Blå - Ottestad Gul P3-7er G10 7er Avd 09 Sixten
07.06.2022 tirsdag 17.30 Storhamar Blå - Storhamar Lilla Sparebankhallen-2 G08 5er Avd 11 Ola
07.06.2022 tirsdag 18.45 Storhamar Blå - Ottestad Gul P4-5er J09 5er Avd 08 Lamic
07.06.2022 tirsdag 17.30 Storhamar G2011 X - Løten P3-7er G11 7er Avd 10 Vilde Marie
07.06.2022 tirsdag 18.00 Storhamar Grønn - Vang FL PwC-B G07 3er Avd 12 Marie
07.06.2022 tirsdag 18.00 Storhamar Grønn - Stange Rød P2-A1 G09 5er Avd 13 Jonatan
07.06.2022 tirsdag 17.30 Storhamar Gul - Furnes Hvit Sparebankhallen-1 G08 5er Avd 13 Phillip
07.06.2022 tirsdag 18.00 Storhamar Rød - Løten Hvit P2-A2 G09 5er Avd 14 Thea Marie
07.06.2022 onsdag 18.50 Storhamar Grønn - Stange Hvit Sparebankhallen G11 7er Avd 09 Kebron
08.06.2022 onsdag 18.50 Storhamar Blå - Furnes Grønn P2-A G12 2. div. avd. 04 Martin K
08.06.2022 onsdag 18.45 Storhamar Gul - Furnes Grønn P3-7er G11 7er Avd 08 Sverre
08.06.2022 onsdag 17.20 Storhamar Svart - Ottestad Svart P3-7er G10 7er Avd 08 Vemund
08.06.2022 onsdag 19.30 Storhamar - Ridabu/Fart Prestrud 1 kunstgress J15 2. div avd 02 Krets
08.06.2022 onsdag 19.30 Storhamar - Hamar IL Prestrud 2 9er A kunstgress G13 2. Div Avd 05 Skaffer selv
08.06.2022 tirsdag 17.30 Storhamar Blå - Brumunddal 2 PwC-A G07 3er Avd 11 Elin H
08.06.2022 tirsdag 17.30 Storhamar Rød - Brumunddal 6 PwC-C G07 3er Avd 15 Luna
09.06.2022 torsdag 17.30 Storhamar Blå - Stange P4-5er J08 5er Avd 08 Sander
09.06.2022 torsdag 17.30 Storhamar Gul - Ottestad Gul P2-B G12 2. div. avd. 05 Aida
09.06.2022 torsdag 18.00 Storhamar Hvit - Brumunddal 4 PwC-B J07 3er Avd 09 Niklas
09.06.2022 torsdag 18.00 Storhamar Rød - Brumunddal 2 Sparebankhallen-1 J09 5er Avd 07 Martin LH
09.06.2022 torsdag 18.30 Storhamar Rød - Hernes Blå P4-5er J08 5er avd 09 Ask
09.06.2022 torsdag 19.30 Storhamar 3 - Kongsvinger 3 Prestrud 1 kunstgress G16 2. Div avd 05 Krets
10.06.2022 fredag 19.30 Storhamar - Kjellmyra Prestrud 1 kunstgress 5. div Menn avd 02 Krets
11.06.2022 lørdag 13.00 Storhamar J11 Gul Rendalen 7er P3-7er J11 7er avd 6 Victoria 94035852
12.06.2022 søndag 15.00 Storhamar - Bagn Prestrud 1 kunstgress G16 Elite Krets
13.06.2022 mandag 18.15 Storhamar Grønn - Fart Rød Sparebankhallen-1 G08 5er Avd 14 Kristoffer BK 97321301
13.06.2022 mandag 18.30 Storhamar Gul - Furnes Grønn P4-5er G09 5er Avd 11
13.06.2022 mandag 17.30 Storhamar Gul - Brumunddal 4 PwC-A G07 3er Avd 13 Naher Efrem 96966348
13.06.2022 mandag 18.15 Storhamar Hvit - Furnes Grønn Sparebankhallen-2 G08 5er Avd 12 Gustav 46760366
13.06.2022 mandag 17.30 Storhamar Lilla - Brumunddal 5 PwC-B G07 3er Avd 14 Elud 97372932
13.06.2022 mandag 17.30 Storhamar Lilla - Nes P4-5er G08 5er Avd 11 Even H 90250399
13.06.2022 mandag 19.00 Storhamar - Kolbotn 2 Prestrud 1 kunstgress 2. div kvinner avd. 3 Krets
14.06.2022 tirsdag 19.00 Storhamar 3 - Hamar IL 2 Prestrud 2 9er A kunstgress G13 2. Div Avd 04 Skaffer selv
14.06.2022 tirsdag 19.30 Storhamar 2 - Skreia Prestrud 1 kunstgress 3. div. kvinner Krets
15.06.2022 onsdag 18.50 Storhamar Blå - HamKam Hvit Sparebankhallen G11 7er Avd 08 Sixten 96913247
15.06.2022 onsdag 19.40 Storhamar Blå - Ottestad Gul P3-7er J11 7er Avd 05 Isak 91867841
15.06.2022 onsdag 18.40 Storhamar FUTH - Storhamar Gul P2-B2 J11 7er Avd 06 Even Efrem 48360619
15.06.2022 onsdag 17.20 Storhamar Gul - Ottestad Rød P3-7er G10 7er Avd 10 Fredrik GR 48493036
15.06.2022 onsdag 19.45 Storhamar Rød - Ottestad Gul P2-B2 G11 7er Avd 09 Thomas T 99470575
15.06.2022 onsdag 18.30 Storhamar Rød - Ridabu Hvit P3-7er G10 7er Avd 08
15.06.2022 onsdag 19.30 Storhamar - Brumunddal 2 Prestrud 1 kunstgress G14 2. Div Avd 03 Krets
15.06.2022 onsdag 19.30 Storhamar 2 - Elverum 2 Prestrud 2 9er A kunstgress J13 2. Div Avd 04 Skaffer selv
16.06.2022 torsdag 18.00 Storhamar Blå - Moelven Blå PwC-A J07 3er Avd 08 Tomas 97308821
16.06.2022 torsdag 18.00 Storhamar Grønn - Vaaler Sparebankhallen-1 J08 5er avd 09 Gustav 46760366
16.06.2022 torsdag 18.15 Storhamar Grønn - Ridabu PwC-B J07 3er Avd 09 Trym 47952009
16.06.2022 torsdag 17.30 Storhamar Gul - Ottestad Gul P4-5er J08 5er Avd 08 Kebron 96951195
16.06.2022 torsdag 17.30 Storhamar Gul - Fart 2 PwC-B J07 3er Avd 09 Niklas 91176624
16.06.2022 torsdag 18.30 Storhamar Gul - Ottestad Svart P4-5er J09 5er Avd 07 Emil 94087277
16.06.2022 torsdag 18.00 Storhamar Gul - Ridabu P3-7er J10 7er Avd 07 Håkon 92983724
16.06.2022 torsdag 19.30 Storhamar - Elverum Prestrud 1 kunstgress G16 Elite Krets
17.06.2022 fredag 19.30 Storhamar 2 - Sander Prestrud 2 9er A kunstgress G13 2. Div Avd 06 Skaffer selv
18.06.2022 lørdag 00.00 Storhamar G2011 FUTH - Sander/Skarnes/Fjelltun G12 2. div. avd. 05 Martin K 46511452
20.06.2022 mandag 19.30 Storhamar 3 - Stange Prestrud 1 kunstgress G16 2. Div avd 05 Krets
22.06.2022 onsdag 00.00 Storhamar Gul - Brumunddal 2 P3-7er J11 7er Avd 06 Martine H 95811087
23.06.2022 torsdag 19.30 Storhamar - Elverum Prestrud 2 9er A kunstgress J13 1. Div Avd 01 Krets
23.06.2022 torsdag 20.00 Storhamar - Ridabu Prestrud 1 kunstgress 5. div Menn avd 02 Krets
26.06.2022 søndag 16.00 Storhamar - Raufoss Prestrud 1 kunstgress 2. div kvinner avd. 3 Krets
29.06.2022 onsdag 20.00 Storhamar - Rena Prestrud 1 kunstgress 5. div Menn avd 02 Krets
30.05.2022 mandag 00.00 Storhamar Gul - Moelven Blå G08 5er Avd 13