LOGO

Så mange som mulig - så lenge som mulig  
- så god som mulig

Dommeroppsett S1Ø Miniliga Cup

Kamp nr Start Klasse Hjemmelag Pulje Bortelag Bane Dommer
1 08:30 G 2015 Mangler motstander D Storhamar Fotball - 2 P2-A2 Håkon Å
2 08:30 G 2015 Brumunddal 3 B HamKam Hvit P2-A3 Tomas H
3 08:30 G 2013 Vang Fl - 1 B HamKam Fotball grønn P2-B2 Sixten WE
4 08:30 G 2013 Furnes Fotball B Storhamar Rosa G2013 P3-7er Thomas T
5 08:30 G 2014 Furnes Fotball - Blå A Storhamar Blå P4-5er Sverre HO
6 08:30 J 2016 Fart J2016-1 C Moelven IL J2016 3er - 4 Tuva H
7 08:30 J 2016 Storhamar J2016 Rød C Stange SK J2016 Hvit 3er - 5 Gustav N
8 09:00 G 2014 Ydalir 8 svart B Furnes Fotball Hvit P2-A4 Casper Ø
9 09:00 G 2013 Ridabu Blå A Lillehammer FK blå P2-B2 Sixten WE
10 09:00 G 2013 Søre Ål IL Grønn A HamKam Fotball hvit P3-7er Thomas T
11 09:00 G 2014 HamKam Grønn B Storhamar Gul P4-5er Sverre HO
12 09:00 J 2016 Brumunddal Fotball J2016 Blå B Storhamar J2016 Gul 3er - 4 Tuva H
13 09:00 J 2016 Storhamar J2016 Blå A Stange SK J2016 Rød 3er - 5 Ask A
14 09:00 J 2016 Brumunddal Fotball J2016 Hvit A Furnes Fotball 3er - 6 Even EH
15 09:30 G 2015 Moelven IL D Romedal IL P2-A2 Håkon Å
16 09:30 G 2015 Brumunddal 1 D HamKam Grønn P2-A3 Tomas H
17 09:30 G 2014 Storhamar Lilla C Ringsaker IF P2-A4 Casper Ø
18 09:30 G 2013 Storhamar Lyseblå G2013 A Vang FL - 2 P3-7er Phillip BK
19 09:30 G 2014 Storhamar Hvit C Furnes Fotball Grønn P4-5er Gustav N
20 09:30 G 2016 Moelven IL G2016 Hvit A Furnes Grønn 3er - 1 Lamic T
21 09:30 G 2016 Brumunddal Fotball G2016-1 A Storhamar G2016 Rød 3er - 2 Mie E
22 09:30 G 2016 Storhamar G2016 Grønn A Stange SK G2016 Hvit 3er - 3 Anita L
23 09:30 J 2016 Storhamar J2016 Rød C Fart J2016-1 3er - 4 Mia BW
24 09:30 J 2016 Stange SK J2016 Hvit C Moelven IL J2016 3er - 5 Ask A
25 09:30 J 2016 Fart J2016 - 2 B Hamarkameratene Fotball Yngres J2016 3er - 6 Even EH
26 10:00 G 2015 Brumunddal 3 B Vacant-1 P2-A2 Håkon Å
27 10:00 G 2015 HamKam Hvit B Storhamar Fotball - 2 P2-A3 Tomas H
28 10:00 G 2014 Fagerborg BK A Furnes Fotball - Blå P2-A4 Gustav N
29 10:00 G 2013 Vang Fl - 1 B Ottestad Svart P2-B1 Martin LH
30 10:00 G 2013 HamKam Fotball grønn B Storhamar Rosa G2013 P2-B2 Lamic T
31 10:00 G 2013 Furnes Fotball B Lillehammer FK hvit P3-7er Phillip BK
32 10:00 J 2015 Vaaler IF A Storhamar Fotball J2015 Blå P4-5er Tuva H
33 10:00 G 2016 Storhamar G2016 Gul C Løten FK Mix 2 3er - 1 Sverre HO
34 10:00 G 2016 Storhamar G2016 Lilla C Stange SKG2016 Blå 3er - 2 Åsa BS
35 10:00 G 2016 Brumunddal Fotball G2016-3 C Stange SK G2016 Rød 3er - 3 Daniel N
36 10:00 G 2016 Hamarkameratene Fotball Yngres C Moelven IL G2016 Blå 3er - 4 Nicoline A
37 10:00 J 2016 Stange SK J2016 Rød A Furnes Fotball 3er - 5 Jonathan ET
38 10:00 J 2016 Storhamar J2016 Blå A Brumunddal Fotball J2016 Hvit 3er - 6 Hedda FH
39 10:00 G 2014 Ydalir 8 hvit A Storhamar Blå Sparebankhallen-1 Sixten WE
40 10:00 G 2014 Storhamar Grønn A HamKam Hvit Sparebankhallen-2 Thomas T
41 10:30 G 2015 Romedal IL D HamKam Grønn P2-A2 Ivar Odin
42 10:30 G 2015 Moelven IL D Brumunddal 1 P2-A3 Julie R
43 10:30 G 2014 Ydalir 8 svart B HamKam Grønn P2-A4 Even EH
44 10:30 G 2013 HamKam Fotball hvit A Ridabu Blå P2-B1 Martin LH
45 10:30 G 2013 Ottestad Gul A Søre Ål IL Grønn P2-B2 Lamic T
46 10:30 G 2013 Lillehammer FK blå A Vang FL - 2 P3-7er Casper Ø
47 10:30 G 2014 Furnes Fotball Hvit B Storhamar Gul P4-5er Elud Y
48 10:30 G 2016 Stange SK G2016 Hvit A Furnes Grønn 3er - 1 Sverre HO
49 10:30 G 2016 Storhamar G2016 Rød A Moelven IL G2016 Hvit 3er - 2 Mie E
50 10:30 G 2016 Storhamar G2016 Grønn A Brumunddal Fotball G2016-1 3er - 3 Daniel N
51 10:30 J 2016 Hamarkameratene Fotball Yngres J2016 B Brumunddal Fotball J2016 Blå 3er - 4 Thomas T
52 10:30 J 2016 Storhamar J2016 Gul B Fart J2016 - 2 3er - 5 Jonathan ET
53 11:00 G 2014 Ringsaker IF C Furnes Fotball Grønn P2-A2 Ask A
54 11:00 G 2014 Storhamar Hvit C Storhamar Lilla P2-A3 Biruk TH
55 11:00 G 2015 Storhamar Fotball - 2 B Brumunddal 3 P2-A4 Even EH
56 11:00 G 2013 Lillehammer FK hvit B HamKam Fotball grønn P2-B2 Ivar Odin
57 11:00 G 2013 Ottestad Svart B Furnes Fotball P3-7er Casper Ø
58 11:00 G 2015 Elverum Vestad G-2015 A HamKam Fotball hvit P4-5er Tuva H
59 11:00 J 2016 Moelven IL J2016 C Storhamar J2016 Rød 3er - 2 Emil H
60 11:00 J 2016 Fart J2016-1 C Stange SK J2016 Hvit 3er - 3 Gustav N
61 11:00 G 2016 Brumunddal Fotball G2016-2 B Ringsaker IF Mix 3er - 4 Åsa BS
62 11:00 G 2016 Ilseng IL 2016 Mix B Furnes Hvit 3er - 5 Jonathan ET
63 11:00 G 2016 Løten FK B Storhamar G2016 Blå 3er - 6 Trym US
64 11:00 J 2015 Vaaler IF A Storhamar Fotball J2015 Grønn Sparebankhallen-1 Sixten WE
65 11:00 J 2015 Furnes Fotball A Storhamar Fotball J2015 Gul Sparebankhallen-2 Phillip BK
66 11:30 G 2014 HamKam Hvit A Furnes Fotball - Blå P2-A2 Mia BW
67 11:30 G 2014 Storhamar Blå A Fagerborg BK P2-A3 Anita L
68 11:30 G 2014 Storhamar Gul B Ydalir 8 svart P2-A4 Jonatan GG
69 11:30 G 2013 Lillehammer FK blå A Ottestad Gul P2-B1 Daniel N
70 11:30 G 2013 Storhamar Rosa G2013 B Vang Fl - 1 P2-B2 Ivar Odin
71 11:30 J 2013 Furnes Fotball A Storhamar Fotball 1 P3-7er Julie R
72 11:30 G 2014 HamKam Grønn B Furnes Fotball Hvit P4-5er Håkon Å
73 11:30 G 2016 Hamarkameratene Fotball Yngres C Brumunddal Fotball G2016-3 3er - 1 Lamic T
74 11:30 G 2016 Stange SK G2016 Rød C Storhamar G2016 Lilla 3er - 2 Hedda FH
75 11:30 G 2016 Stange SKG2016 Blå C Storhamar G2016 Gul 3er - 3 Mie E
76 11:30 G 2016 Moelven IL G2016 Blå C Løten FK Mix 2 3er - 4 Martin LH
77 11:30 J 2016 Brumunddal Fotball J2016 Hvit A Stange SK J2016 Rød 3er - 5 Elud Y
78 11:30 J 2016 Furnes Fotball A Storhamar J2016 Blå 3er - 6 Trym US
79 11:30 J 2015 Storhamar Fotball J2015 Blå A Ridabu IL Sparebankhallen-1 Daniel N
80 11:30 G 2014 Storhamar Grønn A Ydalir 8 hvit Sparebankhallen-2 Phillip BK
81 12:00 G 2015 Søre Ål IL C Furnes Fotball P2-A1 Thomas T
82 12:00 J 2014 Furnes Fotball B Brumunddal Fotball 1 P2-A2 Mia BW
83 12:00 G 2015 Brumunddal 1 D Romedal IL P2-A3 Anita L
84 12:00 G 2014 Ringsaker IF C Storhamar Hvit P2-A4 Jakob M
85 12:00 G 2013 Vang FL - 2 A Ridabu Blå P2-B1 Daniel N
86 12:00 J 2013 Stange SK A Storhamar Fotball -2 P2-B2 Even EH
87 12:00 G 2013 HamKam Fotball hvit A Storhamar Lyseblå G2013 P3-7er Julie R
88 12:00 G 2015 HamKam Grønn D Moelven IL P4-5er Stefan P
89 12:00 J 2016 Storhamar J2016 Gul B Hamarkameratene Fotball Yngres J2016 3er - 2 Hedda FH
90 12:00 J 2016 Fart J2016 - 2 B Brumunddal Fotball J2016 Blå 3er - 3 Mie E
91 12:00 G 2016 Brumunddal Fotball G2016-1 A Stange SK G2016 Hvit 3er - 4 Martin LH
92 12:00 G 2016 Moelven IL G2016 Hvit A Storhamar G2016 Grønn 3er - 5 Åsa BS
93 12:00 G 2016 Furnes Grønn A Storhamar G2016 Rød 3er - 6 Nicoline A
94 12:00 J 2014 Storhamar Fotball - Grønn B Romedal_Vallset J8 Sparebankhallen-1 Gustav N
95 12:00 G 2015 Storhamar Fotball - 3 C Brumunddal 2 Sparebankhallen-2 Ask A
96 12:30 J 2015 Storhamar Fotball J2015 Grønn A Ridabu IL P2-A1 Lamic T
97 12:30 G 2014 Furnes Fotball Grønn C Storhamar Lilla P2-A2 Ivar Odin
98 12:30 G 2015 Elverum Vestad G-2015 A Furnes Hvit G15 P2-A3 Julie R
99 12:30 J 2014 Vang FL C Brumunddal Fotball 2 P2-A4 Jonathan ET
100 12:30 G 2013 Søre Ål IL Hvit C Ridabu Hvit P2-B1 Elud Y
101 12:30 G 2013 Lillehammer FK rød C Storhamar Turkis G2013 P2-B2 Håkon Å
102 12:30 G 2013 Ottestad Svart B Lillehammer FK hvit P3-7er Trym US
103 12:30 J 2015 Storhamar Fotball J2015 Hvit A Furnes Fotball P4-5er Sixten WE
104 12:30 G 2016 Furnes Hvit B Brumunddal Fotball G2016-2 3er - 1 Tomas H
105 12:30 G 2016 Løten FK B Ilseng IL 2016 Mix 3er - 2 Sander SH
106 12:30 G 2016 Storhamar G2016 Blå B Ringsaker IF Mix 3er - 3 Ask A
107 12:30 G 2017 Storhamar G2017-4 A Storhamar G2017-1 3er - 4 Emil H
108 12:30 G 2017 Storhamar G2017-5 A Storhamar G2017-2 3er - 5 Åsa BS
109 12:30 G 2017 Storhamar G2017-6 A Storhamar G2017-3 3er - 6 Nicoline A
110 12:30 J 2015 Storhamar Fotball J2015 Gul A Vaaler IF Sparebankhallen-1 Phillip BK
111 12:30 J 2014 Løten FK J8 C Storhamar Fotball - Gul Sparebankhallen-2 Jonatan GG
112 13:00 G 2014 Fagerborg BK A Storhamar Grønn P2-A2 Hedda FH
113 13:00 J 2014 Nes SK A Fart J8 P2-A3 Mie E
114 13:00 G 2014 Ydalir 8 hvit A HamKam Hvit P2-A4 Jonathan ET
115 13:00 G 2013 Vang FL - 2 A Ottestad Gul P2-B1 Sverre HO
116 13:00 G 2013 Ottestad Hvit C Storhamar Oransje G2013 P2-B2 Sixten WE
117 13:00 G 2013 Storhamar Lyseblå G2013 A Søre Ål IL Grønn P3-7er Thomas T
118 13:00 J 2014 Storhamar Fotball - Blå A Elverum Søbakken J8 P4-5er Jakob M
119 13:00 G 2016 Løten FK Mix 2 C Stange SKG2016 Blå 3er - 1 Mia BW
120 13:00 G 2016 Storhamar G2016 Gul C Stange SK G2016 Rød 3er - 2 Anita L
121 13:00 G 2016 Storhamar G2016 Lilla C Hamarkameratene Fotball Yngres 3er - 3 Ask A
122 13:00 G 2016 Brumunddal Fotball G2016-3 C Moelven IL G2016 Blå 3er - 4 Emil H
123 13:00 J 2017 Storhamar J2017 Turkis A Storhamar J2017 Lilla 3er - 5 Stefan P
124 13:00 J 2014 Storhamar Fotball - Rød A Brumunddal Fotball  3 Sparebankhallen-1 Martin LH
125 13:00 G 2015 Brumunddal 4 A Storhamar Fotball Sparebankhallen-2 Jonatan GG
126 13:30 J 2014 Brumunddal Fotball 1 B Romedal_Vallset J8 P2-A2 Hedda FH
127 13:30 J 2015 Furnes Fotball A Storhamar Fotball J2015 Grønn P2-A3 Mie E
128 13:30 G 2015 Brumunddal 2 C Søre Ål IL P2-A4 Åsa BS
129 13:30 J 2013 Storhamar Fotball 1 A Storhamar Fotball -2 P2-B2 Sander SH
130 13:30 J 2013 Furnes Fotball A Stange SK P3-7er Biruk TH
131 13:30 J 2015 Storhamar Fotball J2015 Gul A Storhamar Fotball J2015 Hvit P4-5er Nicoline A
132 13:30 G 2016 Ilseng IL 2016 Mix B Storhamar G2016 Blå 3er - 1 Mia BW
133 13:30 G 2016 Brumunddal Fotball G2016-2 B Løten FK 3er - 2 Anita L
134 13:30 G 2016 Ringsaker IF Mix B Furnes Hvit 3er - 3 Ivar Odin
135 13:30 G 2017 Storhamar G2017-3 A Storhamar G2017-4 3er - 4 Julie R
136 13:30 G 2017 Storhamar G2017-1 A Storhamar G2017-5 3er - 5 Lamic T
137 13:30 G 2017 Storhamar G2017-2 A Storhamar G2017-6 3er - 6 Jonathan ET
138 13:30 G 2015 Furnes Fotball C Storhamar Fotball - 3 Sparebankhallen-1 Trym US
139 13:30 J 2014 Furnes Fotball B Storhamar Fotball - Grønn Sparebankhallen-2 Elud Y
140 14:00 J 2014 Brumunddal Fotball 2 C Storhamar Fotball - Gul P2-A1 Sverre HO
141 14:00 J 2015 Ridabu IL A Vaaler IF P2-A2 Julie R
142 14:00 G 2015 Storhamar Fotball A Elverum Vestad G-2015 P2-A3 Stefan P
143 14:00 G 2015 Brumunddal 4 A Furnes Hvit G15 P2-A4 Åsa BS
144 14:00 G 2013 Storhamar Turkis G2013 C Storhamar Oransje G2013 P2-B1 Tomas H
145 14:00 G 2013 Lillehammer FK rød C Ridabu Hvit P2-B2 Emil H
146 14:00 G 2013 Ottestad Hvit C Søre Ål IL Hvit P3-7er Ask A
147 14:00 J 2014 Vang FL C Løten FK J8 P4-5er Nicoline A
148 14:00 J 2017 Storhamar J2017 Rosa A Storhamar J2017 Turkis 3er - 5 Lamic T
149 14:30 J 2014 Nes SK A Elverum Søbakken J8 P2-A3 Biruk TH
150 14:30 J 2014 Fart J8 A Brumunddal Fotball  3 P2-A4 Elud Y
151 14:30 J 2013 Stange SK A Storhamar Fotball 1 P2-B2 Jakob M
152 14:30 J 2013 Storhamar Fotball -2 A Furnes Fotball P3-7er Jonatan GG
153 14:30 J 2014 Storhamar Fotball - Rød A Storhamar Fotball - Blå P4-5er Ivar Odin
154 14:30 G 2017 Storhamar G2017-6 A Storhamar G2017-1 3er - 4 Nicoline A
155 14:30 G 2017 Storhamar G2017-5 A Storhamar G2017-4 3er - 5 Trym US
156 14:30 G 2017 Storhamar G2017-2 A Storhamar G2017-3 3er - 6 Sander SH
157 15:00 G 2015 Brumunddal 2 C Furnes Fotball P2-A2 Even EH
158 15:00 G 2015 Søre Ål IL C Storhamar Fotball - 3 P2-A3 Biruk TH
159 15:00 J 2014 Romedal_Vallset J8 B Furnes Fotball P2-A4 Emil H
160 15:00 G 2013 Ottestad Hvit C Lillehammer FK rød P2-B1 Stefan P
161 15:00 G 2013 Ridabu Hvit C Storhamar Turkis G2013 P2-B2 Jakob M
162 15:00 G 2013 Storhamar Oransje G2013 C Søre Ål IL Hvit P3-7er Jonatan GG
163 15:00 J 2014 Storhamar Fotball - Grønn B Brumunddal Fotball 1 P4-5er Sander SH
164 15:00 J 2017 Storhamar J2017 Rosa A Storhamar J2017 Lilla 3er - 5 Trym US
165 15:30 G 2015 Elverum Vestad G-2015 A Brumunddal 4 P2-A2 Jakob M
166 15:30 G 2015 Furnes Hvit G15 A Storhamar Fotball P2-A3 Biruk TH
167 15:30 J 2014 Løten FK J8 C Brumunddal Fotball 2 P2-A4 Jakob M
168 15:30 J 2014 Storhamar Fotball - Gul C Vang FL P4-5er Sander SH
169 16:00 J 2014 Nes SK A Storhamar Fotball - Rød P2-A3 Stefan P
170 16:00 J 2014 Elverum Søbakken J8 A Brumunddal Fotball  3 P2-A4 Emil H
171 16:00 J 2014 Storhamar Fotball - Blå A Fart J8 P4-5er Sander SH
Drevet av Kompani Kvam © Copyright 2022 Storhamar Fotball